klocki-lego-dla-firm-1

Potrzebujesz stworzyć unikalną budowlę, zestaw bądź zakupić większą ilość klocków?

Świetnie trafiłeś!

Personalizowane zestawy LEGO

W LSbricks działamy także w obszarze tworzenia spersonalizowanych zestawów i budowli, a także sprzedaży B2B. Skompletujemy dla ciebie każde zamówienie – zarówno setów, jak i pojedynczych klocków – następnie wyślemy pod wskazany adres na całym świecie.

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem unikalnych zestawów oraz MOC (ang. Skr. My Own Creation – model zbudowany z klocków LEGO według własnego pomysłu).

Jak wygląda taki proces? Zbieramy informacje na temat twoich potrzeb, a następnie tworzymy projekt, przygotowujemy kosztorys i klocki niezbędne do wykonania zlecenia. Po akceptacji całego planu przechodzimy w fazę produkcji, aby wysłać gotowy projekt w ustalonym wspólnie terminie.

Indywidualnie stworzone zestawy zawierają w pełni profesjonalną instrukcję oraz bezpieczne kartonowe opakowanie.

Personalizowane zestawy idealnie nadają się jako prezent dla kontrahentów, upominek dla pracowników czy gadżet promocyjny dla firmy podczas targów i konferencji.

 

Nasze realizacje

Zestawy LEGO na zamówienie

Dlaczego warto stworzyć swój własny zestaw LEGO na zamówienie? To idealny pomysł na promocję nowego produktu stworzonego przez twoją firmę w oryginalny sposób. Taki sposób prezentacji sprawia, że klienci czy kontrahenci poświęcą więcej czasu na zapoznanie się z nowością poprzez składanie klocków. Dzięki temu świadomość o twojej firmie jeszcze bardziej zapadnie im w pamięci.

lego-sety-na-zamowienie
but-z-lego-produkt

Gadżety reklamowe z LEGO

Wszyscy doskonale znamy standardowe akcesoria promocyjne – długopisy, pendrive, notesy… każdy z tych produktów jest już wyeksploatowany do granic możliwości i nie zwraca na siebie wystarczającej uwagi. Inaczej sprawa wygląda gdy do akcji wkraczają gadżety reklamowe z LEGO.

Personalizowane zestawy, specjalne minifigurki czy unikalne budowle przedstawiające produkty bądź elementy identyfikacji firmy sprawią, że na dłużej zapadniesz w pamięci swoich klientów. Klocki LEGO przywołują u nas miłe wspomnienia z dzieciństwa – praktycznie każdy miał przyjemność ich układania od najmłodszych lat.

zestawy-lego-dla-firm-z-logo
lego-dla-firm-zestawy-z-logo

Firmowe logo z klocków LEGO

Wykonujemy nie tylko zestawy, ale także projekty, które mogą przedstawiać Twoje produkty lub logotyp. Szczególnie firmowe logo z klocków LEGO to element, który może zainteresować klientów odwiedzających twoje biuro, siedzibę czy też sklep. Dzięki naszym wykwalifikowanym architektom jesteśmy w stanie odwzorować wszystko w najwyższej jakości.

Taki logotyp możemy stworzyć również w formie zestawu do samodzielnego złożenia. To doskonały gadżet promocyjny dla firmy, którym możesz zwrócić uwagę potencjalnych klientów w trakcie eventów promocyjnych czy też targów branżowych.

lego-wyscigowka-na-zmowienie
model-auta-na-zamowienie

Skontaktuj się z nami:

e-mail: store@lsbricks.pl
tel. +48 668 435 214