Personalizowane konstrukcje wykonane z klocków LEGO

Personalizowane konstrukcje z klocków to prawdziwy must-have i gorąca nowość na rynku materiałów promocyjnych. Notesy, długopisy czy kalendarze przechodzą przez ręce klientów i najczęściej lądują w odmętach szafek czy też koszu.

Personalizowana konstrukcja z klocków LEGO to coś zupełnie innego, osoba poświęca dłuższą chwilę na zbudowanie go, a tym samym spędza więcej czasu z produktem, który go przedstawia. To świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i wyróżnienie się wśród konkurencji.

Własne konstrukcje z klocków LEGO robimy kompleksowo – projektujemy, tworzymy instrukcje, przygotowujemy klocki oraz opakowanie, a Ty otrzymujesz od nas gotowy produkt.

Eventy z wykorzystaniem klocków LEGO

Organizujemy każdy możliwy rodzaj eventów z wykorzystaniem klocków LEGO. Stworzymy dla Ciebie wydarzenie według Twoich wytycznych i zajmiemy się jego organizacją kompleksowo. W naszej ofercie znajdziesz:

  • Wystawy z wykorzystaniem klocków LEGO (np. w galeriach handlowych)
  • Imprezy firmowe (team-building, pikniki rodzinne etc.)
  • Eventy komercyjne
  • Strefy do swobodnego budowania wraz z animacjami

Posiadamy zgrany zespół oraz niezbędną infrastrukturę, a przy tym jesteśmy elastyczni – zorganizujemy dla Ciebie event od podstaw, ale możemy być także atrakcją towarzyszącą dla Twojej imprezy.

Sprzedaż hurtowa LEGO

LSbricks.pl działamy także w obszarze sprzedaży B2B. Skompletujemy dla ciebie każde zamówienie – zarówno setów, jak i pojedynczych klocków – następnie wyślemy pod wskazany adres na całym świecie. Niezależnie czy potrzebujesz zestawów do dalszej dystrybucji bądź zakupu większej liczby jako prezenty dla swoich prezentów – nasi doradcy pomogą w wyborze, a także zaproponują konkurencyjne ceny.

Jeśli interesuje Cię zakup klocków do dalszej dystrybucji skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji o dostawach oraz płatnościach. Otrzymasz również aktualny katalog cen, który umożliwi złożenie pierwszego, hurtowego zamówienia w naszym sklepie.

Nasze realizacje

LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych konstrukcji), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności

Skontaktuj się z nami