Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Lego Jurassic World to motyw oparty na serii filmów Jurassic World. Jest licencjonowany przez Universal Studios i Amblin Entertainment. Temat został wprowadzony w czerwcu 2015 r.

Wraz z wydaniem zestawów zabawek i gry wideo Lego Jurassic World, oba w celu promocji filmu Jurassic World. Kolejne zestawy ukazały się dopiero w 2018 roku wraz z kolejnym filmem Jurassic World: Upadłe królestwo. Zatem LEGO podeszło tutaj trochę ostrożnie i starało się dostarczyć zestawy LEGO Jurassic World bezpośrednio w korelacji z filmami z tej serii. Jak zatem figurki LEGO Jurassic World wypadają na tle innych minifigurek LEGO?

Minifigurki LEGO Jurassic World to bardzo ciekawie zaprojektowane i dopracowane w każdym detalu figurki LEGO. Wśród dodatkowych elementów dominują tutaj: wszelkiego rodzaju kapelusze (wzorem Dr. Alana Granta czy Dr. Johna Hammonda znanych z pierwszych filmów z uniwersum Parku Jurajskiego.) kaski z szybkami w różnych kolorach, noktowizory czy inne.

Jeśli chodzi o kobiece uniformy czy dodatki to również tutaj mamy w czym wybierać: torsy naukowców, casualowe torsy czy typowe “parkowe” to tylko jedne z nielicznych dostępnych w różnych zestawach LEGO Jurassic World.

Liczba dostępnych minifigurek LEGO Jurassic World to 101 – zatem każdy fan filmów z tej serii znajdzie tutaj coś co go zainteresuje i wykorzysta przy tworzeniu włanych LEGO MOC’y.

Ciekawym “uzupełnieniem” są oczywiście figurki dinozaurów dodawane do niektórych setów Jurassic World. I tak w zestawie: LEGO Jurassic World 76948 – Ucieczka tyranozaura i atrociraptora mamy aż dwie takie figurki!