Wyświetlanie 1–12 z 195 wyników

Lego Super Heroes to motyw i asortyment zabawek konstrukcyjnych Lego, wprowadzonych w 2011 roku. Linia LEGO Super Heroes składa się z serii DC Comics, Marvel Comics i Pixar’s The Incredibles.

Lego Batman istniał jako wcześniej jako własna seria LEGO od 2006 do 2008 roku, zanim oficjalna nazwa marki DC Super Heroes została wprowadzona pod koniec 2011 roku. Lego Spider-Man pojawił się po raz pierwszy w 2002 roku, oparty na filmie Spider-Man i jego sequelu, podczas gdy zestawy oparte w szerszym wszechświecie Marvel Comics zostały po raz pierwszy uruchomione w kwietniu 2012 roku wraz z filmem The Avengers z 2012 roku.

Tymczasem zestawy oparte na Iniemamocnych firmy Pixar zostały wprowadzone na rynek w czerwcu 2018 roku, obok animowanego filmu Iniemamocni 2 z 2018 roku.

Minifigurki z LEGO Super Heroes są bardzo popularne, szczególnie wśród dzieci, które są zafascynowane olbrzymi światem MARVEL czy DC Comics. Szczególną uwagę należy zwrócić na figurki Spiderman, figurki Batman czy figurki Thanos.

Minifigurki LEGO Spiderman to zdecywoanie najbardziej poszukiwana seria minifigurek z uniwersum MARVEL. A to za sprawą kilku ostatnicz filmów o przyjacielskim pająku z sąsiedztwa.