Wyświetlanie 1–12 z 110 wyników

Minifigurka LEGO Friends składa się z takiej samej liczby elementów, jak zwykła minifigurka LEGO – głowa, tułów, nogi, włosy.

Minifigurki LEGO Friends – jak wyglądają?

Jej proporcje są jednak trochę inne niż w zwykłych minifigurkach LEGO – torsy są wydłużone, ma również dłuższe ręce i dłuższe nogi i jest przeważnie bardzo chuda. Występuje w tych minifigurkach LEGO Friends pełna artykulacja. I tak mamy: obroty głowy, obroty rąk, ukłony tułowia – z wyjątkiem jednego kluczowego obszaru: jej nogi są jak figurki Playmobil – całkowicie nieruchome. Nie można zrobić szpagatu, jak w przypadku zwykłych minifigurek LEGO.

Minifigurki LEGO Friends – czy sa podobne do figurek Playmobil?

Tak więc możemy śmiało powiedzieć, że miniFigi to takie trochę skrzyżowanie figurek Playmobil z minifigurkami LEGO. Na przykład minifigurka LEGO Friends Emma ma duże, duże oczy, słodką buzię, zadarty nosek, spiczasty podbródek. Jej włosy są gumowate i bardzo szczegółowe z warkoczem. Włosy figurki LEGO Friends jest wymienny ze zwykłymi minifigurkami. Żadna inna część nie jest (tułów, nogi, głowa).

Minifigurkie LEGO Friends to świetna zabawa nie tylko dla dziewczynek. Każdy fan LEGO moc znajdzie w nich elementy do wykorzystania w swoich LEGO projektach.

udeżający jest też szeroki wachlarz dostępnych kolorów, chociażby włosów czy torsów. Te figurki LEGO Friends urozmaicą każdą scenkę czy też cała budowlę LEGO

W sklepie LS Bricks macie do wyboru z całego gamy minifigurek LEGO Friends – życzymy udanej zabawy!