Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Czy dzieciaki w wieku 3-6 lat nie szaleją za LEGO Duplo? Jest to oczywiście pytanie czysto retoryczne i tak oczywiste, że nie powinniśmy nawet go zadawać 🙂 Historia serii LEGO Duplo sięga lat 70’tych. To wtedy, właściciel firmy Kjeld Kirk Kristiansen przedstawił nowy model biznesowy, który wprowadził jeszcze bardziej rozbudowane i zróżnicowanie produkty LEGO. Po raz pierwszy oferta firmy została podzielona na całkowicie niezależne od siebie programy produktowe: „Zabawki konstrukcyjne LEGO” oraz „Zabawki do składania dla przedszkolaków”. Od 1969 roku produkty dla przedszkolaków sprzedawane są z logo LEGO, wyróżniającym się na tle innych produktów swoją własną nazwą – DUPLO – ale wraz z nowym modelem biznesowym LEGO DUPLO staje się submarką z własnym logo i wyraźniejszym profilem.

LEGO Duplo to przede wszystkim małe zestawy dla najmłodszych. Jeśli chodzi o minifigurki LEGO Duplo to nie są to standardowe figurki LEGO. Ich kształt oraz sama forma różnią się od standardowych figurek LEGO. Dodatkowo, ponieważ produkt przeznaczony jest dla małych dziecie, królują tutaj zwierzęta: żyrafy, słonie, czy małpy. Zaś jeśli chodzi o figruki stworzone na wzór ludzi będą to chcoiażby: dziadek, mama czy policjant.

Wszystko to dostępne jest w niewielkich zestawach jak chcoażby LEGO Duplo 30324 miasto, czy bardzo lubiane wśród dzieciaczków – LEGO Duplo 10971 Dzikie Zwierzęta Afryki oraz LEGO Duplo 10972 Dzikie Zwierzęta Oceanów.

Bardzo ciekawym setem, z którym Twoje dziecko nie rozstanie się na długie godziny jest oczwyiście LEGO Duplo 10930 Buldożer – powodów takiego stany rzeczy nie musimy tutaj Wam jakoś specjalnie przedstawiać 🙂