Wyświetlanie 1–12 z 70 wyników

Historia Monkie Kida jest inspirowana i kontynuacją chińskiej opowieści ludowej Sun Wukonga, Małpiego Króla. Ta legendarna postać narodziła się z magicznego kamienia na szczycie góry. Dla wielu z nas na Zachodzie wiedzę o tej starożytnej legendzie można znaleźć w klasycznym japońskim programie telewizyjnym Monkey Magic.

Inne minifigurki to Mei, Sandy i Pigsy, wszystkie warianty postaci z historii. Ci bohaterowie zmierzą się z Red Son, Princess Iron Fan i ich Armią Iron Bull. Te odjazdowe nowe minifigurki zostały stworzone, aby uhonorować oryginalną historię, a jednocześnie zaktualizować ją dla nowoczesnej publiczności.

Minifigurki LEGO Monkie Kid to przede wszystkim powiew świeżości – figruki Monkie Kid są bardzo dopracowane i znacząco różnią się od innych minifigurek LEGO z innych serii LEGO. Na szczególną uwagę zasługują przede wszytkim figurka lego Sandy, figurka lego Królowa Pająków czy figurka LEGO Syntax. Jak słusznie zauważycie, figurki LEGO Monkie Kid nie nadadzą sie do każdego LEGO MOC’a, ale ich oryginalny wygląd sprawia, że będą idealnym dopełnieniem każdej kolekcji minifigurek LEGO.