Figurkowe Ramki

Jesteśmy zespołem, dla którego klocki, zabawa i radość nie są wyłącznie atrybutami dzieciństwa. Chcemy, aby część dziecięcych wspomnień i inspiracji wróciła do dorosłego życia! Od grudnia 2016 roku tworzymy ramki, w których znajdują się ulubione minifigurki Lego.

Ramki z LEGO mogą stać się niecodziennym elementem wystroju mieszkania, pokoju dziecinnego czy biura AFOL’a 🙂 . Są nietuzinkowym prezentem, z którego ucieszy się zarówno dziecko jak i osoba dorosła. W swojej pracy wykorzystujemy same dobre i pozytywne emocje! Co istotne – wszsytkie nasze ramki są wykonywane własnoręcznie. Znajdziesz w nich tylko nowe i oryginalne klocki Lego.

Wpadaj do nas

www
facebook
instagram

Klocki z Zapałem

Przewlekle chory na klocki Lego, góry i czekoladę. Miłośnik historii i superbohaterów ze stajni Marvela. Do tego Mocer, członek stowarzyszenia Zbudujmy To! oraz twórca kanału Klocki z Zapałem, na których pokazuje swoje autorskie budowle. Znaleźć tam można przeróżne makiety, od wioski wikingów przez współczesne miasto aż po planety z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Wpadaj do nas

instagram
youtube

SP Lineup

Łącząc pasje do motoryzacji oraz zamiłowanie do klocków LEGO, SP_LINEUP tworzy jedyne w swoim rodzaju kolekcjonerskie modele, inspirowane wszelkiego rodzaju samochodami a takze innymi pojazdami. Każdy zestaw jest projektowany indywidualnie na zamówienie i jest jedyny w swoim rodzaju. Rozmiary w których najczęściej projektujemy modele są w skałach ~1:24, ~1:18 oraz ~1:14. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się wiecej o zestawach SP_LINEUP.

Wpadaj do nas

www
instagram